Uudiskiri

AKZENTZ UV GEELID KÜÜNETEHNIKULE

AKZENTZ UV GEELID KÜÜNETEHNIKULEAKZENTZ - kõrgeima kvaliteediga professionaalsed geelid ja küünetooted, mis vőimaldavad luua loomulike, terveid ja ilusaid geelküüsi.

LŐHNATUD

Kőik Akzentz geelid on lőhnatud, st. nad on kasutajasőbralikud teile ja keskkonnale.

LOOMULIKUD

Akzentz toodete ja geelidega jäävad küüned ilusad ja loomulikud. Geelid säilitavad ajajooksul oma läbipaistvuse ja värvid ei kahvatu ega kaota oma kőrgläikelist sära.

KESTVAD

Akzentz geelid on kergesti kasutatavad ja isetasanduvad, andes küüntele klientide poolt soovitud kestvuse.

RIKKALIKUD

Akzentz pakub täieliku geelide, toodete ja värvivalikut, mis vőimaldavad teie loomingulisuse viia uutesse kőrgustesse ja laiendada küünestiilide ja disainide valikut.


Akzentz geelid jagunevad kolmeks:

KLASSIKALISED UV GEELID Suur valik erineva viskoossuse ja läbipaistvusega valgeid ja  roosasid UV geele, vőimaldades luua erineva tugevuse, stiili ja pikkusega küüsi.


OPTIONS SOAK OFF GEELID JA GEELLAKID Unikaalne alternatiiv geelküünte paigaldustehnikas, mis toob välja küünte tőelise ilu. Minimaalse viilimise ja kasutades Akzentz Options Soak Off geele või geellakke, jääb oma küüs kahjustamata. Optionsiga loodud geelküüned eemaldatakse Soak Off vedelikuga. Värviliste Options geellakkide valikus on üle 100 erineva värvitooni, mida saab omavahel segada ja kombineerida- millega on Teie loomingulisus lőputu.


LUXIO GEEL PÜSILAKID 100% puhas geel püsilakk- küünelaki pudelis , mis on lõhnatu ja lahustivabad. Luxio LED/UV geel püsilakk kaitseb ja katab oma küüneplaati kauakestva värvi ja kõrgläikelise säraga. Värvivalikus on üle 100 suurepärase värvitooni + sädelusega pealislakid.

Otsitavat toodet või sõna ei leitud

Kuhu soovite minna ? Avalehele või soovite vaadata e-poe sisukaarti